Od zawsze podobały mi się ciekawe wnętrza inspirowane poprzednimi epokami. Meble w takim stylu od razu przyciągają wzrok. Mogą one sprawić, że każde pomieszczenie stanie się o wiele bardziej oryginalne. Niedawno postanowiłam nieco urozmaicić wystrój swojego mieszkania, zabrałam się więc za poszukiwanie oryginalnego mebla. Chciałam znaleźć coś praktycznego i jednocześnie pięknego, by nieco odmienić pokój dzienny.

Zdobiona konsola w estetycznym wnętrzu

zdobiona konsola drewnianaDo tej pory wnętrza mojego mieszkania były dosyć zwyczajne. Cenię sobie praktyczność połączoną z piękną estetyką. Takie rozwiązania mi się najbardziej podobają, ponieważ mają wpływ zarówno na wygląd pomieszczenia, jak również na jego funkcjonalność. Podczas poszukiwań urozmaicenia wystroju swojego mieszkania trafiłam na bardzo ciekawe meble. Bardzo spodobała mi się zdobiona konsola drewniana. Od razu wiedziałam, że to właśnie czegoś takiego szukam. Konsole należą do ciekawszych mebli, które od razu kojarzą się z poprzednimi epokami. Dawniej umieszczano je przy oknie albo pomiędzy dwoma oknami. Są to średniej wielkości stoliki, które umieszcza się właśnie przy ścianie. Swoja nową konsolę umieściłam obok okna w salonie. Na jej blacie ustawiłam wazon, do którego co jakiś czas wkładam świeże kwiaty. Do tego znalazłam swoje ulubione zdjęcia, które włożyłam do ciekawej ramki i ustawiłam ją obok wazonu. Konsola, którą wybrałam, opatrzona jest bardzo ciekawymi zdobieniami. Dzięki nim ten mebel prezentuje się naprawdę ciekawie. Jest więc dekoracją pomieszczenia, dodającą mu niepowtarzalnego stylu. Mebel ten ma również parę szuflad, w których mogę schować rzeczy, które lubię mieć pod ręką, jednak nie chcę, by leżały gdzieś na wierzchu. Jest to dla mnie bardzo praktyczne rozwiązanie, które mi się podoba.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć taki mebel, który równocześnie jest ozdobą wnętrza. Drewniana konsola wygląda naprawdę świetnie i dzięki niej mój salon nabrał zupełnie innego charakteru. Przede wszystkim stał się mniej nudny, na czym mi najbardziej zależało. Poza tym zyskałam miejsce, w którym mogę schować różne drobiazgi. Na blacie konsoli stawiam kwiaty, które czynią mój salon bardziej przytulnym. Mebel wykonany z drewna jest bardzo elegancki i trwały, co również jest ważną zaletą.