Ostatnie pięć lat było bardzo ciężkich, zarówno dla mnie, jak i dla mojej ukochanej małżonki. Dlaczego? Braliśmy na siebie wszelkie możliwe nadgodziny, większość dnia spędzając w pracy. Mieliśmy jednak jasny cel, który motywował nas do takiego postępowania. Zbieraliśmy pieniądze na budowę własnego domu. Kiedy wreszcie uzbieraliśmy pokaźną sumkę, swoje pierwsze kroki po drodze od architekta skierowaliśmy do hurtowni.

Świetne wyposażenie marketu budowlanego

hurtownia materiałów budowlanychKiedy podjęliśmy ostateczną decyzję o kupnie projektu, działki i przystąpieniu do budowy, czuliśmy bardzo dużą ekscytację. Stanęliśmy bowiem przed wielkim wyzwaniem, które w pewien sposób kształtowało naszą przyszłość. Nie do końca byliśmy przekonani o tym, czy sprostamy temu zadaniu, jednak czując wsparcie z obydwu stron, wierzyliśmy, że sobie poradzimy. Prosto z biura architekta, wyposażeni w gotowy projekt domu, naszym celem stała się hurtownia materiałów budowlanych i to do niej pojechaliśmy. Musieliśmy zapoznać się ze wstępną wyceną budulca potrzebnego do postawienia stanu surowego naszych czterech ścian. Byliśmy gotowi na każdą kwotę, ponieważ przez te kilka lat udało nam się oszczędzić dość pokaźną sumę pieniędzy. Będąc już w hurtowni, pozytywnie zaskoczyło nas jej zaopatrzenie. Można powiedzieć, że było w niej naprawdę wszystko. Co więcej, zajęli się nami wykwalifikowani pracownicy, którzy perfekcyjnie wykonali wstępny kosztorys. 

Teraz kiedy budowa naszego domu jest w toku, nadal korzystamy z asortymentu hurtowni, która przygotowała nam kosztorys. Jest ona świetnie zaopatrzona i pracują w niej sami fachowcy. Z czystym sumieniem polecamy ją swoim znajomym, którzy również budują dom, albo przeprowadzają generalny remont. Na razie, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów tej współpracy!