Od kilku lat prowadzę firmę, która od wielu lat była moim marzeniem. Jest to mianowicie firma, zajmująca się dekoracją sal na wesela i inne uroczystości. Z zawodu jestem dekoratorem wnętrz, więc zdobyta przeze mnie wiedza mocno się przydaje. Obecnie cały czas mamy bardzo dużo zleceń, jednak początki wcale nie były różowe. Zanim zaczęliśmy zdobywać klientów, w pierwszej kolejności musieliśmy zadbać o odpowiednie zaopatrzenie.

Dekoracje na różne okazje

artykuły dekoracyjne hurtowoW ciągu roku, szczególnie w okresie letni, odbywa się całe mnóstwo różnych większych lub mniejszych uroczystości. W większości są to imprezy rodzinne, takie jak komunie, wesela czy rocznice. Z racji tego, że stać nas na coraz bardziej wystawne wydarzenia, rośnie też zapotrzebowanie na obsługę takich eventów. Właśnie między innymi z tego powodu postanowiłam kilka lat temu założyć firmę dekoratorską. Znalazłam atrakcyjne miejsce na biuro i dwie koleżanki po fachu do pomocy. Potrzebne nam jeszcze było zaplecze różnych ozdób i można było szukać pierwszych klientów. Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć miejsce, gdzie zamówiliśmy różne artykuły dekoracyjne hurtowo, a dokładniej przyjechała do nas cała ciężarówka kartonów. Wśród tych artykułów dekoracyjnych znalazły się przeróżne wazony, świeczki, różnego rodzaju napisy czy sztuczne kwiaty. Na podstawie tego hurtowego zamówienia stworzyliśmy podstawową ofertę, robiąc zdjęcia przykładowych aranżacji sal. Dajemy też możliwość klientom wyboru zupełnie innych dekoracji. Jeżeli ktoś ma jakąś inną wizję, to domawiamy potrzebne artykuły. Często zdarza się, że klientom zależy na dekoracjach w jakiejś konkretnej kolorystyce lub stylu. I oczywiście dostosowujemy się do tych próśb. Hurtownia, z której bierzemy artykuły dekoracyjne, posiada tyle ciekawych rzeczy, że dzięki niej udekorowałam nawet swój prywatny dom.

Zajmując się dekoracjami sal na różne uroczystości, musimy być przygotowani na różne wymagania klientów. Niekiedy nie pokrywają się one z dostępną przez nas podstawową ofertą. Wówczas czekają na dodatkowe zakupy w hurtowni z artykułami dekoracyjnymi. Oferta takich hurtowni jest na tyle szeroka, że jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy nie znaleźli dekoracji, które nie odpowiadają naszym klientom. Zakupy robione dla bardziej wymagających klientów traktujemy jako inwestycję.