Jedna żarówka LED wystarczy na 25 000 godzin (niektóre trwają nawet dłużej), w porównaniu do 1200 godzin na jedną zwykłą żarówkę. Oznacza to, że potrzebujemy 21 żarówek, aby uzyskać 25 000 godzin. Działają najlepiej jako światło kierunkowe, co oznacza, że ​​są skuteczne w oświetleniu obszaru, na który są skierowane. 

Naświetlacze LED odpowiednie do użytku przemysłowego

naświetlacz led smdSą również bardzo niskie ciepło w porównaniu do żarówek i świetlówek kompaktowych, które uwalniają około 80–90% swojej energii w postaci ciepła.Chociaż wyłączenie światła generalnie oszczędza energię, odpowiedź na pytanie, czy marnujesz więcej energii elektrycznej poprzez włączanie i wyłączanie świateł, zależy od tego. Czasami taniej jest pozostawić światło włączone niż je wyłączyć. Żarówki – zakładając, że nadal masz którekolwiek z nich – są najłatwiejsze. Są najmniej wydajnym światłem, a 90% zużywanej przez nich energii to ciepło. Wyłączenie ich pomoże również schłodzić pokój w lecie, co może potencjalnie wpłynąć również na inne koszty energii, takie jak klimatyzacja. Jeśli są godziny, szukam cykli przełączania, ponieważ zwierzęta w ogrodzie zawsze włączają moje i mam na nich 10-minutowy minutnik. Czujnik odległości informuje reflektor, aby włączał się automatycznie po wykryciu ruchu w pewnej odległości od światła. Ta zasilana energią słoneczną lampa bezpieczeństwa z czujnikiem ruchu jest wyposażona w akumulator litowo-jonowy o pojemności 200 mAh, który jest bardzo jaśniejszy i działa przez dłuższy czas. Słoneczne światło bezpieczeństwa z czujnikiem ruchu oferuje trzy opcjonalne tryby bezpieczeństwa, takie jak tryb światła bezpieczeństwa, tryb ciągłego włączania przez całą noc i tryb inteligentnej kontroli jasności. Dzięki 5000 lumenów i temperaturze barwowej 5000 kelwinów naświetlacz led smd świeci jasnym białym światłem. To super jasne światło bezpieczeństwa wytwarza 3500 lumenów mocy wyjściowej i 6000 K białego światła dziennego, pokrywając szeroki obszar. Na rynku dostępnych jest wiele naświetlaczy, a kwota, którą wydamy zależy od stylu, rozmiaru i potrzebnych funkcji. Konsumenci muszą najpierw określić obszar do oświetlenia, przeznaczenie świateł i rozważyć wszystkie wymagane elementy.

Wskaźnik oddawania barw (CRI) to system numeryczny, który ocenia zdolność „oddawania barw” żarówek w porównaniu do naturalnego światła dziennego. Jeśli światło ma niski współczynnik oddawania barw 50, nie oddaje kolorów bardzo dobrze. Jeśli lampa ma współczynnik oddawania barw 80–95, co jest bardzo dobre lub doskonałe.