Niedawno wymieniłam telefon na nowy. W zestawie miałam ładowarkę, kabel i słuchawki. Bardzo dbam o swoje smartfony. Wszystkie poprzednie jakie miałam zabezpieczałam folią ochronna albo szkłem hartowanym. Dodatkowo kupowałam do nich case, by tylna obudowa nie miała rys. Smartfon jest dla mnie bardzo ważny, to jedno z narzędzi mojej pracy dlatego nie mogę sobie pozwolić na to, by go uszkodzić i czekać kilka dni na naprawę. Zamiast tego wolę odpowiednio zabezpieczać swoje urządzenie.

Interesujące i oryginalne etui na telefon

ciekawe etui na telefonTak jak zawsze postanowiłam zakupić dodatkowe akcesoria, by odpowiednio zabezpieczyć swój nowy zakup. W sklepie z akcesoriami zakupiłam szkło hartowane dedykowane do mojego modelu smartfona. Szukałam również etui. Ciekawe etui na telefon było tym, czego szukałam. . Dopiero w trzecim sklepie znalazłam to co mnie zainteresowało. Było to ozdobne etui z klawiszami fortepianu. Były bardzo ładnie wymodelowane, wyglądały jak prawdziwe. Sklep, który odwiedziłam miał bardzo bogatą ofertę. Postanowiłam kupić również etui dla swojej córki. Uwielbiała animację „Minionki” i właśnie z tym motywem postanowiłam jej kupić etui. Było gumowe i miało kształt jednego z tych zabawnych stworzeń. Nie zastanawiałam się długo nad zakupem. Wiedziałam, że spodoba się mojej córeczce. Niedawno kupiłam jej nowy, bo poprzedniego nie opłacało się naprawiać. Poprosiłam ją by dbała bardzo o swój telefon, bo kolejnego jej nie kupię. Moje dziecko wie, że dotrzymuję słowa i starała się nie uszkodzić ponownie swojego telefonu. Takie ładne etui na pewno jej się spodoba i będzie je nosić na swoim telefonie. Mam nadzieję, że w ten sposób choć trochę zabezpieczę w ten sposób jej telefon. Wybór etui i sklepie był naprawdę bogaty i postanowiłam, że wyślę tam również swojego męża, by wybrał etui odpowiednie dla siebie.

Smartfona używam do pracy, korzystam na nim z internetu, dużo dzwonię i pisze maile. Jest mi bardzo potrzebny na co dzień. Bez niego nie mogłabym wykonywać swoich obowiązków. Dlatego tak ważne jest dla mnie zabezpieczenie go przed zniszczeniem. Tego samego nauczyłam swojego męża. Kiedy zbił mu się wyświetlacz, po jego wymianie zainwestował w kupno szkła hartowanego, by zapobiec temu w przyszłości. Od tamtej pory urządzenie nie raz spadło mu na ziemię, ale ekran wytrzymał.